Auto Volf spol. s.r.o., Plzeň
Novinky a akce Volvo

NOVINKY A AKCE

Nová generace vozu Volvo XC60

V průběhu měsíce dubna byla oficiálně ukázána úzké veřejnosti a novinářům zcela nová generace vozu Volvo XC60 a my jsme byly u toho. První vozy oficiálně očekáváme v měsíci srpen 2017 pro statickou prezentaci i na nezávaznou testovací jízdu. Myslíme si že je skutečně velkým pokrokem nejprodávanějšího modelu značky Volvo a máte se opravdu nač těšit!Tímto Vás v průběhu léta 2017 zveme na nezávazné testování a prohlédnutí vozu v rámci dnů otevřených dveří u společnosti Auto Volf spol.s.r.o. v Plzni na Borských polích ve Folmavské ulici č.6. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Zde více informací o nové generaci vozu Volvo XC60

 

 

 

Volvo S/V60 POLESTAR* - skandinávská síla

Volvo S60 POLESTAR * nezapomenutelný zážitek disponující 367 koňskými silami a 470nm kroutícího momentu. Volvo S60 POLESTAR * je nejzábavnější, nejrychlejší a nejlépe reagující Volvo všech dob. Bylo zdokonalováno přímo na závodní trati.

Nové Volvo XC40

Ačkoliv představuje model XC40 zcela nový typ Volva, stále zůstává věrný myšlence, která stála u zrodu všech našich vozů, a je stvořen kolem Vás. A to jak svým designem, tak i svými technologiemi, jejichž smyslem je zpříjemnit a usnadnit Vám život.Představujeme Vám nové Volvo XC40, malé SUV plné velkých inovací. To je se svým expresivním designem, důmyslně řešenými úložnými místy a chytrými technologiemi stvořeno pro město.